welcome To weblog Information Mellinium

X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

کد آهنگ

روش های جستجو در سایت غول پیکر RapidShare

حتما تا به حال گذر شما به سایت RapidShare افتاده است ( مثل Youtube در پست قبلی ) یا حداقل با لینک فایل های قرار داده شده روی این سایت در جاهای مختلف برخورد کرده اید.

شاید RapidShare یکی از بزرگترین و سریعترین میزبانان وب در دنیا باشد.  RapidShare یک سایت مجانی برای Upload فایل است که افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا فایل های خود مانند موزیک , فیلم , کتاب , نرم افزار و هر چیزی  که قابل قرار دادن در سطح وب باشد را در این سایت غول پیکر  قرار داده اند. اما این سایت قدرتمند چند اشکال کوچک نیز دارد. یکی اینکه دانلود کردن به صورت مجانی از این سایت کمی دردسر دارد . یعنی شما نمی توانید از برنامه های مدیریت دانلود در این سایت استفاده کنید. و همچین باید از چند صفحه مختلف عبور کنید. که البته این مشکلات نیز با استفاده از تکنیک هایی تا حدودی حل شذه است. شاید در پست های بعدی به نحوه دانلود با دردسر کمتر از این سایت بپردازم ولی فعلا به مشکل دیگری داریم و آن اینکه برای دانود کردن از این سایت شما حتما احتیاج  به لینک اصلی فایل را دارید. یعنی اینکه شما از نمی توانید از درون محتویات این سایت به با خبر شوید مگر با داشتن همان لینک اصلی فایل. خب حال که شما لینک ندارید چه باید کنید؟ راهش جستجو است  اصلا شما به این نکته فکر کرده اید که جستجو در این سایت می تواند شما را به چه چیزهایی برساند.

در ایجا من  17 موتور چستجو که مخصوص یافتن فایل در این سایت هستند را قرار می دهم. کافیست کلمات کلیدی خود را برای جستو به یکی از این سایت ها بدهید و ....

یک نکته دیگز اینکه بعضی این سایت ها ممکن است در برخی از شهرها بسته باشد. یعنی همان مشترک گرامی ... و این حرفا ...

 

  1. HellaFiles   
  2. Rapidoogle     

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری