welcome To weblog Information Mellinium

کد آهنگ

 انتشار کتاب مرجع کامل واژه پرداز Word 2010 

واژه پرداز Word 2010: مرجع کامل و آموزش گام به گام به انضمام اصول و قواعد تایپ

کتاب حاضر با هدف آشنایی و فراگیری کامل واژه­پرداز Word 2010 به عنوان مرجع کامل در 3 بخش تألیف شده است. شیوه نگارش این کتاب بر اساس روش آموزشی مایکروسافت MCT می­باشد که به صورت گام به گام و صد در صد عملی پیش می­رود و مراحل انجام یک فرایند را با استفاده از یک ابزار به صورت گام به گام و تصویری بیان می­دارد.

از نکات برجسته این کتاب که آن را از آثار دیگر در همین زمینه متمایز نموده است این است که سعی شده است مباحث کتاب، آموزش و حتی مشکلاتی که در ارتباط کار با نرم افزار ایجاد می­شود با توجه به ساختار زبان فارسی و بومی سازی مطرح شده است. تمامی مثال­های کتاب در ارتباط با زبان فارسی و کار با اسناد فارسی است که حاصل تجربه عملی نویسندگان دراین زمینه است. در این میان به خطاها و نحوه برطرف کردن این خطاها در زبان فارسی نیز پرداخته شده است.

مخاطبان کتاب می­توانند تمامی دانشجویان، بخصوص افرادی که در کار تهیه پایان­نامه یا مقاله با مشکل مواجه هستند تا افراد معمولی و کسانی که به صورت حرفه­ای در زمینه Word فعالیت دارند باشند. همچنین افرادی که قصد دارند دانش خود را توسعه و به روز کنند و کسانی که می­خواهند آموزش صحیح و سریع تایپ فارسی و لاتین را فرا گیرند می­توانند مخاطبان این کتاب باشند.

لطفاً جهت بارگذاری مقدمه نویسندگان، فهرست مطالب و قسمت هایی از کتاب روی پیوند زیر کلیک نمایید (سایت کتابدار): http://www.ketabdar.org/files&pages_for_index_page/new_public_in_1389.asp 

 

 

دانشجویان علمی کاربردی امام خمینی (ره)

قابل توجه دانشجویانی که با من درس برنامه نویسی کاربردی دارند باید تا آخر ترم نسبت به ارائه کار عملی اقدام نمایند. در ضمن آخرین جلسه امتحان عملی و ارائه کارهای عملی می باشد. 

سرپرست 

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری